Náš tým

Mgr. Kateřina Sečkařová - Pedagog

Kateřina je součástí týmu projektu DS Prťata, proto se na ni obracejte s dotazy organizačního charakteru, pokud vás zajímají podrobnosti k dětské skupině.

Můžete ji potkat i při práci s dětmi, neboť se této oblasti věnuji již dlouhodobě a vidí v ní kouzlo okamžiku a žití tady a teď.

Příroda je úžasným prostorem pro užívání si kouzla dětství a poskytuje dětem i dospělým krásný prostor pro smysluplné trávení času a je otevřenou učebnicí poznání, ve které si prohlíží, listují, zkoumájí ji, objevují a jejím prostřednictvím poznávájí i sami sebe a druhé. V přirozeném prostředí přírody mají děti šanci opravdu své dětství prožít, zažít a užít si.

Mgr. Pavla Trnková - Pedagog

Pavla je součástí týmu projektu DS Prťata, proto se na ni obracejte s dotazy organizačního charakteru, pokud vás zajímají podrobnosti k dětské skupině.

Ráda s nimi tvoří, zpívá a objevuje zákoutí lesů. Každý klacík se může stát něčím jiným a příroda nabízí prostor k rozvíjení všech kompetencí, které potřebujeme ke spokojenému a úspěšnému životu.

Děti vede ve vztahu k přírodě, neboť věří, že člověk z přírody vzešel, a proto by s ní měl žít v přírodě, s přírodou a pro přírodu.